| ROLETA Z PROWADNICAMI BEZINWAZYJNA

 

 

Jest bardzo praktyczną roletą pod względem technicznym i estetycznym. Dzięki jej zastosowaniu mamy ułatwioną eksploatację okien, nie zasłania ona w żadnym stopniu światła szyby, dzięki czemu mycie okna nie jest żadnym problemem.  Kaseta przestrzenna posiada specjalnie wyprofilowane prowadnice, co pozwala na zamontowanie jednej rolety do okien z poprzeczką (np. dzielony balkon).

Stosowana jest przez nas kaseta aluminiowa z mechanizmem samoblokującym. Roletka jest zintegrowana ze skrzydłem okiennym, montaż możliwy do wszystkich typów okien. Kaseta chroni tkaninę po zwinięciu rolety przed zabrudzeniem. Aluminiowe boczne prowadnice przestrzenne utrzymują tkaninę w prowadzeniu odsuniętym od szyby (prowadnice montowane są do skrzydła okna i w nich prowadzony jest materiał).

Sposób pomiaru rolet z prowadnicami :

POMIAR SZEROKOŚCI
Zmierz szerokość od krawędzi do krawędzi listwy przyszybowej. To jest wymiar, który potrzebujemy.

POMIAR WYSOKOŚCI
Zmierz wysokość od krawędzi do krawędzi listwy przyszybowej. To jest wymiar, który potrzebujemy.

Jeżeli listwa przyszybowa znacznie różni się od pokazanej na rysunku (jest ozdobna lub półokrągła)  prosimy o skonsultowanie z nami pomiaru.
Zdjęcie nietypowej listwy przyszybowej można przesłać do nas emailem. Zaznaczymy za zdjęciu punkty  pomiarowe i odeślemy w ciągu 24 godzin.